• טכנאי מכונות כביסה במרכז
  • טכנאי מדיחי כלים במרכז
  • טכנאי תנורים במרכז

תיאום תיקון 0507-809-161


5 Comments

יוסף · 10 בינואר 2011 at 15:40

הוא מדהים! הוא נתן טיפול טוב, הסביר מה בדיוק הוא עושה ואיך לשמור על המכונה טוב יותר ואפילו התקשר יומיים אחרי לשאול איך היה. היה חבל על הזמן!

רותי · 10 בינואר 2011 at 15:40

דיברתי איתו ביום שישי והוא הגיע ביום ראשון, הוא זיהה שיש בעיה בטרמוסטאט אבל יש לנו בעיה ספציפית במטבח שאי אפשר להוציא את המדיח מהמקום. אז הוא הצליח לפרק פאנל בלי לשבור כלום, אבל הוא לא הצליח להוציא את המדיח. בסופו של דבר הוא הגיע למסקנה שצריך לפרק את המרצפות. הוא אמר שהוא לא רוצה להתעסק עם זה ושהוא יכול לבוא שוב אחרי שנפרק את המרצפות והוא יתקן את הטרמוסטאט בלי לקחת שוב עלות ביקור. לגבי האיכות והמקצועיות אני לא יכולה לדרג כי הוא עדיין לא תיקן כלום אבל אני אזמין אותו שוב אחרי שנפרק את המרצפות. בסך הכל אני מאוד מרוצה הוא מאוד נחמד, חביב באמת ניסה לעזור ולפתור את הבעיה! הוא גם אמר לי שהמדיח טוב ושהגוף חימום הוחלף לא ממזמן והמליץ לתקן ולא לקנות חדש.

נאור · 10 בינואר 2011 at 15:42

מקבל ממני ציון עשר! הוא גם היה מהיר גם תיקתק את העבודה וגם לקח מחיר סביר…

יעל · 10 בינואר 2011 at 15:42

הוא נתן דיאגנוזה ופשוט הדריך את בעלי מה לראות ומה לעשות, אז בעלי פתח את הכונה ופירק ותיקן אותה, היה צריך להחליף איזה גלגל שם, והוא עזר לנו מאד בטלפון. אין ספק שהוא אחלה, ממש על הכיפאק! בחור נחמד מאד!

ליסה רוטר · 19 במרץ 2012 at 20:24

גם אני מצאתי את עידן הזהב דרך חיפוש באינטרט, מצאתי אותו באתר שמבצע השוואת מחירים לעלויות תיקון מכונות כביסה בפרט ומוצרי חשמל בכלל, ככה בגעתי לעידן קראתי את ההמלצות עליו באתר הזמנתי אותו ולא התאכזבתי – מומלץ!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *