מהם הקריטריונים שעלינו לחפש באיתור אחר טכנאי אמין ומקצועי?

השיטה הנפוצה בחיפוש אחר טכנאי אמין ומקצועי בימינו היא המלצות מקרובים או חברים בשיטת ה"מפה לאוזן", אלפונים או במדית האינטרנט ע"י חיפוש במנועי חיפוש ובאתרים ששמו למטרה את הסינון והדירוג של נותני השירותים על פי פרמטרים או על פי תשלום סמלי מצד נותן השירות באחוזים מתוך העבודה שבוצעה.

ברוך עידן מנהל מזה תקופה ארוכה בית מקצועי של שירות טכני מקצועי וצבר ניסיון רב עם קהל לקוחות רחב וותיק כמו גם הכרות עם מגוון מכשירים הנמכרים בארץ ובעולם ונעשה בהם שימוש כיום בבתי אב וובתי עסק בישראל.

ברוך עידן גם רשום באתר דירוג ישראל ראשון ויחיד מסוגו בארץ ומדורג במקום הראשון לפרקי זמן ארוכים כמומלץ במתן שירותי תיקון מוצרי חשמל מסוג אלה שמספק: מכונות כביסה, מכשירי ייבוש כביסה, תנורים ומדיחי כלים.

אז מהם הפרמטרים לאיתור בעל מקצוע מתאים:

1. המשכיות – לדעת שיצירת הקשר הראשונית אין די בה ושתהיה אחריות כלשהי על העבודה או חלפים משמעותיים במכשיר. כלומר שתהיה כתובת לשוב אליה בכל מקרה של תקלה חדשה נוספת במכשיר המתוקן או במכשיר אחר.

2. זמינות  – שינתן מענה טלפוני ע"י בעל המקצוע או מי מטעמו בזמן קצר ומענה יעיל לתיאום בסבלנות ובנוחות.

3. יחס והסבר הוגן – על אף שאיננו טכנאים בעצמנו נרצה לקבל הסבר יסודי אודדות התקלה והתיקון שנעשה במכשיר שלנו.

4. עמידה בלוחות זמנים – תיאום מועד נוח ודיוק מירבי בטווח הזמנים שנקבע. בכל שינוי התראה ותיאום מחדש לפי אילוצי הלו"ז כמו גם הבנה מצד בעל המקצוע כלפינו.

5. תיאום ציפיות מראש – עלות הביקור בטווח המחיר ההוגן על הגעה במיוחד לאתר הלקוח, בדיקת המכשיר ומתן דיאגנוסטיקה מלאה ואמינה ביותר.

אז להבא כשתרצו טכנאי מומלץ תבדקו את הסעיפים לעיל בשילוב עם שיקול דעתכם האישית ותקבלו החלטה נבונה ומתאימה.

בהצלחה!

0 Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *