טכנאי מכונות כביסה תל אביב

 • טכנאי מכונות כביסה תל אביב
 • טכנאי מדיחי כלים תל אביב
 • טכנאי תנורים תל אביב

תיאום תיקון 0507-809-161

Comments

 1. נפתלי says:

  היה מעולה! הוא נתן לי שירות טוב מאוד. הוא נתן הרבה אינפורמציה, היתה לו סבלנות והוא מותק של בחור! אחרי שהוא הלך גילינו עוד בעיה אז הוא חזר למחרת ולא לקח מאיתנו עוד כסף. הוא היה ממש אחלה!

 2. בני says:

  הוא היה בסדר גמור! זאת לא הפעם הראשונה שאנחנו עובדים איתו. הוא זריז, אמין, נחמד ואדיב. הוא תמיד בא לקראתנו במחיר. הוא באמת בסדר! הוא הציג בפנינו את האפשרות לתקן ולהחליץ את המנוע או פשוט לקנות מדיח חדש.

 3. גלית says:

  היה מעולה! הוא נתן לי שירות טוב והיה ממש אחלה! בסופו של דבר לא נמצאה התקלה אבל הוא בדק הכל ממש ביסודיות והתנור עובד כמו שצריך.

Speak Your Mind

*

טכנאי מכונות כביסה הינו אדם אשר עבר הסמכה מקצועית בתחום כטכנאי מכונות כביסה.תחום טכנאי מכונות כביסה הינו תחום מאוד מבוקש בימנו ,לכן קשה לפעמים לבחור טכנאי מכונות כביסה מקצועי,אמין וישר ! עידן הזהב, טכנאי מכונות כביסה מוסמך ! מבטיח לך תיקון מכונת כביסה בצורה המקצועית ביותר ,המהירה ביותר ובמחיר האטרקטיבי ביותר בשוק.ניתן לקרוא חוות דעת על טכנאי מכונות כביסה "עידן הזהב" בעמוד לקוחות ממליצים .בנוסף ניתן למצוא באתר מאמרים מקצועיים אודות טכנאי מכונות כביסה .כיצד לבחור טכנאי מכונות כביסה , כיצד להאריך את חיי מכונת הכביסה , כיצד למנוע תקלות מיותרות במכונת הכביסה ,מכונת כביסה לא סוחטת ,מכונת כביסה מרעישה ,מכונת כביסה לא מסתובבת,נקיון אבנית במכונת כביסה .

כל הזכויות שמורות לעידן הזהב 2009 © חל איסור להעתיק או לפרסם חומר מאתר זה ללא אישור בכתב מבעל האתר