טכנאי מכונות כביסה תל אביב

 • טכנאי מכונות כביסה ת"א
 • טכנאי מדיחי כלים ת"א
 • טכנאי תנורים ת"א

תיאום תיקון 0507-809-161

Comments

 1. יוסי says:

  היה מצוין! הכל היה טוב: המחיר, המקצועיות ויחסי האנוש. אני מאוד מרוצה!

 2. יובל says:

  הוא בן אדם מקסים! הוא מצא את הבעיה ותיקן אותה. יום לפני הוא נתקע עם האוטו אז הוא התקשר להתנצל ואמר שיבוא יום למחרת בדיוק באותה השעה. הוא לקח עלות רק עבור הביקור. בחור צדיק :)

 3. בליך says:

  הוא פשוט נפלא! ניכר שהוא מאוהב במקצוע שלו. הוא מחייך לכל בורג וקבל! הוא ממש אחד כזה שלא רוצה להיפרד מהמדיח. הוא בא יום אחרי יום במשך שלושה ימים רצופים כדי לתקן את המדיח שלי שבעצם קיצר בכל פעם שהפעלנו אותו. הוא אדם מאוד חביב והוא ממש שש לבוא לעבודה. המדיח שלי קם לתחייה, זה פשוט לא יאומן. זאת בהחלט הייתה חוויה מתקנת לטכנאים :)

 4. ענבל says:

  היה מעולה! הוא בחור ממש נחמד. תיארנו לו את הבעיה בטלפון וכבר אז הוא ידע להגיד לנו שזה לא משהו מסובך מדי. הוא הגיע בזמן תיקן את התקלה, המכונה עובדת והכל בסדר :)

 5. שמרית says:

  הוא היה בסדר גמור! סימפטי יעיל ומקצועי. הסביר לי כל מיני דברים ונתן טיפים על שמירה נכונה של המכשיר. הסביר על תופעות השונות.

Speak Your Mind

*

טכנאי מכונות כביסה הינו אדם אשר עבר הסמכה מקצועית בתחום כטכנאי מכונות כביסה.תחום טכנאי מכונות כביסה הינו תחום מאוד מבוקש בימנו ,לכן קשה לפעמים לבחור טכנאי מכונות כביסה מקצועי,אמין וישר ! עידן הזהב, טכנאי מכונות כביסה מוסמך ! מבטיח לך תיקון מכונת כביסה בצורה המקצועית ביותר ,המהירה ביותר ובמחיר האטרקטיבי ביותר בשוק.ניתן לקרוא חוות דעת על טכנאי מכונות כביסה "עידן הזהב" בעמוד לקוחות ממליצים .בנוסף ניתן למצוא באתר מאמרים מקצועיים אודות טכנאי מכונות כביסה .כיצד לבחור טכנאי מכונות כביסה , כיצד להאריך את חיי מכונת הכביסה , כיצד למנוע תקלות מיותרות במכונת הכביסה ,מכונת כביסה לא סוחטת ,מכונת כביסה מרעישה ,מכונת כביסה לא מסתובבת,נקיון אבנית במכונת כביסה .

כל הזכויות שמורות לעידן הזהב 2009 © חל איסור להעתיק או לפרסם חומר מאתר זה ללא אישור בכתב מבעל האתר