טכנאי מכונות כביסה במרכז

 • טכנאי מכונות כביסה במרכז
 • טכנאי מדיחי כלים במרכז
 • טכנאי תנורים במרכז

תיאום תיקון 0507-809-161

Comments

 1. יוסף says:

  הוא מדהים! הוא נתן טיפול טוב, הסביר מה בדיוק הוא עושה ואיך לשמור על המכונה טוב יותר ואפילו התקשר יומיים אחרי לשאול איך היה. היה חבל על הזמן!

 2. רותי says:

  דיברתי איתו ביום שישי והוא הגיע ביום ראשון, הוא זיהה שיש בעיה בטרמוסטאט אבל יש לנו בעיה ספציפית במטבח שאי אפשר להוציא את המדיח מהמקום. אז הוא הצליח לפרק פאנל בלי לשבור כלום, אבל הוא לא הצליח להוציא את המדיח. בסופו של דבר הוא הגיע למסקנה שצריך לפרק את המרצפות. הוא אמר שהוא לא רוצה להתעסק עם זה ושהוא יכול לבוא שוב אחרי שנפרק את המרצפות והוא יתקן את הטרמוסטאט בלי לקחת שוב עלות ביקור. לגבי האיכות והמקצועיות אני לא יכולה לדרג כי הוא עדיין לא תיקן כלום אבל אני אזמין אותו שוב אחרי שנפרק את המרצפות. בסך הכל אני מאוד מרוצה הוא מאוד נחמד, חביב באמת ניסה לעזור ולפתור את הבעיה! הוא גם אמר לי שהמדיח טוב ושהגוף חימום הוחלף לא ממזמן והמליץ לתקן ולא לקנות חדש.

 3. נאור says:

  מקבל ממני ציון עשר! הוא גם היה מהיר גם תיקתק את העבודה וגם לקח מחיר סביר…

 4. יעל says:

  הוא נתן דיאגנוזה ופשוט הדריך את בעלי מה לראות ומה לעשות, אז בעלי פתח את הכונה ופירק ותיקן אותה, היה צריך להחליף איזה גלגל שם, והוא עזר לנו מאד בטלפון. אין ספק שהוא אחלה, ממש על הכיפאק! בחור נחמד מאד!

Speak Your Mind

*

טכנאי מכונות כביסה הינו אדם אשר עבר הסמכה מקצועית בתחום כטכנאי מכונות כביסה.תחום טכנאי מכונות כביסה הינו תחום מאוד מבוקש בימנו ,לכן קשה לפעמים לבחור טכנאי מכונות כביסה מקצועי,אמין וישר ! עידן הזהב, טכנאי מכונות כביסה מוסמך ! מבטיח לך תיקון מכונת כביסה בצורה המקצועית ביותר ,המהירה ביותר ובמחיר האטרקטיבי ביותר בשוק.ניתן לקרוא חוות דעת על טכנאי מכונות כביסה "עידן הזהב" בעמוד לקוחות ממליצים .בנוסף ניתן למצוא באתר מאמרים מקצועיים אודות טכנאי מכונות כביסה .כיצד לבחור טכנאי מכונות כביסה , כיצד להאריך את חיי מכונת הכביסה , כיצד למנוע תקלות מיותרות במכונת הכביסה ,מכונת כביסה לא סוחטת ,מכונת כביסה מרעישה ,מכונת כביסה לא מסתובבת,נקיון אבנית במכונת כביסה .

כל הזכויות שמורות לעידן הזהב 2009 © חל איסור להעתיק או לפרסם חומר מאתר זה ללא אישור בכתב מבעל האתר